-
14 dages fortrydelsesret og returret.
-
Vi leverer til alle EU-lande inden for 1-5 dage!
-
Told og afgifter inkluderet
Fuldt licenseret 6,5" . 44 Magnum luftpistol - S&W-replika .177cal
Fuld metal og identisk med den skarpe version. Fantastisk træningspistol eller som dekoration på hylden. Denne .44 Magnum Smith & Wesson-revolveren er fantastisk til målskydning og fungerer præcis som en rigtig revolver med hylstre, som du fører ind i løbet.
Sådan fungerer det - 12 g CO2
Indsæt 1 stk. 12g CO2-patron i grebet, og fyld hver patronhylster med 1 stk. 4,5 mm BB. Patronerne føres ind i løbet som på en skarp revolver, og revolveren har en single/double action-aftrækker.
Det bageste jernsigte er justerbart i vindstyrke og elevation.
En flot revolver med originale markeringer og logoer. Dette er en ægte .44 Magnum-kopi af Smith. & Wesson der ser godt ud som dekoration på en hylde eller til træning og målskydning.
| Længde | 308 mm |
|---|---|
| Vægt | 1315g |
| Magasinkapacitet | 6 skud |
| Kaliber | 4,5 mm BB |
Ingen |
|
| Blowback | Ingen |
| Drivkraft | 12G CO2 -patron |
| Udgangshastighed | 123mps/404fps |
| Energi | 3 Joule |
| Riflet løb | Ingen |
Kunden køber varerne på eget ansvar og er ansvarlig for at overholde alle lokale lovkrav vedrørende køb, besiddelse, brug eller transport af varerne tilgængelige i netbutikken.
Dette inkluderer, men er ikke begrænset til, ASG (
Restriktioner på køb, besiddelse, brug eller transport af disse varer kan gælde i destinationslandet, og sælgeren påtager sig intet ansvar for dette. Eventuelle gebyrer eller omkostninger (inkluderet administrative afgifter, validering, skat og told) er kundens ansvar.
Brugen af ASG (