-
14 dages fortrydelsesret og returret.
-
Vi leverer til alle EU-lande inden for 1-5 dage!
-
Told og afgifter inkluderet
ASG MKII - CO2-drevet softgun-kopi
Perfekt som plink-pistol eller som sidevåben til airsoft. Pistolen er fuldmetal og har et elegant look inspireret af Ruger Hunter. Flot satinfinish med sort greb og fiberoptiske jernsigter, der gør det hurtigt og nemt at sigte mod målet.
12g CO2 uden blowback - Sådan fungerer det
Sæt 1 stk. 12g CO2-patron i magasinet og fyld det op med 6mm BB'er. Sæt magasinet i pistolen, og du er klar til at skyde! Pistolen er effektiv på gas og har en starthastighed på over 120 meter i sekundet!
- Fantastisk finish
- Fuldmetal
- Fiberoptiske sigtemidler
- Høj udgangshastighed
Her finder du
- Gas, kugler & Forskellige (12 g CO2 - Anbefalet kuglevægt på 0,25 - 0,28 g)
&- Silikonespray- Hylster
| Længde | 249 mm |
|---|---|
| Vægt | 790g |
Justerbar |
|
| Magasinkapacitet | 15 skud |
| Kaliber | 6mm |
Ingen |
|
| Blowback | Ingen |
| Drivkraft | 12G CO2 -patron |
| Udgangshastighed | 127MPS/417FPS |
| Energi | 1.6 Joule |
| Producent | Asg |
Kunden køber varerne på eget ansvar og er ansvarlig for at overholde alle lokale lovkrav vedrørende køb, besiddelse, brug eller transport af varerne tilgængelige i netbutikken.
Dette inkluderer, men er ikke begrænset til, ASG (
Restriktioner på køb, besiddelse, brug eller transport af disse varer kan gælde i destinationslandet, og sælgeren påtager sig intet ansvar for dette. Eventuelle gebyrer eller omkostninger (inkluderet administrative afgifter, validering, skat og told) er kundens ansvar.
Brugen af ASG (