-
14 dages fortrydelsesret og returret.
-
Vi leverer til alle EU-lande inden for 1-5 dage!
-
Told og afgifter inkluderet
Fuldmetal & Fuldautomatisk - Fuldautomatisk luftgeværkopi af den velkendte Thompson maskinpistol!
Vægt, udseende og funktion er meget tro mod originalen, da bolten rekyler ved hvert skud. Maskinpistolen ligger godt i grebet med en vægt på næsten 3,5 kg takket være konstruktionen i fuldmetal.
Det er aldrig sjovere at plinke end med en Tommygun i hænderne!
12g CO2 - Sådan fungerer det
Magasinet er fyldt med 4,5 mm kugler og 2 stk. 12g CO2-patroner, magasinet sættes i, og du er klar til at skyde! Løftet bevæger sig frem og tilbage med hvert skud, hvilket gør det realistisk og sjovt at skyde med!
Fuldmetal Thompson Machingun
De fleste genkender dette fra utallige film og spil. SMG'en blev meget populær fra 1920 til 1950 og er stadig i brug i dag. Denne legendariske Thompson-maskinpistol er et must-have for dem, der samler på ikoniske våben, eller for dem, der ønsker det ultimative inden for luftgevær-plinkning!
| Længde | 805mm |
|---|---|
| Vægt | 3435g |
| Magasinkapacitet | 30 skud |
| Kaliber | 4,5 mm BB |
Ingen |
|
| Blowback | Ja |
| Drivkraft | 2x 12g CO2 -patron |
| Udgangshastighed | 130 mps/430fps |
| Energi | 3 Joule |
| Producent | Umarex |
| Riflet løb | Ingen |
Kunden køber varerne på eget ansvar og er ansvarlig for at overholde alle lokale lovkrav vedrørende køb, besiddelse, brug eller transport af varerne tilgængelige i netbutikken.
Dette inkluderer, men er ikke begrænset til, ASG (
Restriktioner på køb, besiddelse, brug eller transport af disse varer kan gælde i destinationslandet, og sælgeren påtager sig intet ansvar for dette. Eventuelle gebyrer eller omkostninger (inkluderet administrative afgifter, validering, skat og told) er kundens ansvar.
Brugen af ASG (
Vi anbefaler dette tilbehør